İlhan Servis

İlhan Servis olarak yıllardır müşterilerimize kalite hizmet anlayışı ile üstün servis deneyimi sunuyoruz. Opel araçlar konusunda bölgenin en iyi servis merkezlerinden biriyiz. Sizleri de misafir etmek isteriz.

2017’de yaklaşık 1,13 milyon araç satan, Avrupa’nın en büyük ​​otomobil üreticilerinden Opel, Ağustos 2017’den beri Fransız otomotiv grubu Groupe PSA’nın bir parçası.

1862 yılında Adam Opel tarafından Rüsselsheim’da kurulan Opel’in merkezi 156 yıldır geleneksel Hessian bölgesinde.

PSA Grup, 6 Avrupa ülkesinde 10 tesisin yanı sıra bir geliştirme ve test merkezi işletiyor. Opel ve İngiliz markası Vauxhall, 60’tan fazla ülkede temsil ediliyor. 

“Gelecek herkesindir” diyen Opel, geleceğin teknolojilerini herkesin kullanımına sunmak istiyor ve bu iddiasının altını çiziyor. Proaktif olarak tüm otomotiv endüstrisinin karşılaştığı değişime hitap ediyor. Sektör önümüzdeki yıllarda eskisine göre daha fazla değişecek. Şekil değişikliğinin sebebinin, elektrikli otomobiller, araç paylaşımı gibi bireysel hareketliliğin alternatif kavramları olduğu söylenebilir. Şirket bu tüketici eğilimlerini dikkate alıyor ve kalkınmanın itici gücü olarak ortaya çıkan fırsatlardan yararlanıyor.

Ayrıca Opel, şirket tarihindeki en büyük ürün atılımını gerçekleştirdi. 2017’de, 7 yeni modelin piyasaya sürülmesinden sonra, şirket 2018’de 3 yeni model daha piyasaya sürdü. Bu atılım her yıl büyük bir yeni sürümle sürekli olarak devam ediyor. 2020 itibariyle Grandland X plug-in hibrit ve tamamen pille çalışan bir versiyona ve Ampera-e’ye sahip bir sonraki Corsa jenerasyonunu içeren dört elektrikli model serisine sahiptir.

Opel kendini insanlar ve otomobiller arasındaki dijital ağın öncüsü olarak görüyor ve yıllardır kişisel çevrimiçi ve servis asistanıyla segmentinin standartlarını belirliyor.